Hizmetlerimiz   
TR EN
Gıda

Gıda

Tam otomatik gıda fabrikaları hala hayal gibi görünmekte fakat gelecekteki üretim süreçlerinde kullanılacak olan birçok unsur günümüzde gıda sektöründe zaten kullanılmakta. Bazı ülkeler, gıda sektörlerini daha da geliştirmek adına şimdiden dördüncü sanayi devrimi alanında büyük yatırımlar yapmaktadırlar.

İNCELE
Demiryolu

Demiryolu

Demiryolu sisteminin ilkel bir yöntem mi yoksa geleceğin ulaşım yöntemi mi olduğu hep tartışılageldi. Sanayileşmenin ilk adımında insanlığın yardımcısı olan raylar, onu ileriye taşıyacak olan sistem aynı zamanda. Gerek maliyeti, gerek güvenilirliği, gerek kapasitesi olarak insanoğlu için en doğru ulaşım yolu demiryolu.Tren Rayı  insanlığı teknolojinin elverdiği ölçüde ileri götürmeye aday.

İNCELE
Petrokimya

Petrokimya

Petrokimya Sanayi, petrol rafineri ürünleri ve doğal gazdan başlayarak plastik, lastik ve elyaf hammaddeleri ve diğer organik ara mallar üreten bir sanayi dalıdır. Ambalaj elektronik otomotiv inşaat tekstil ve tarım gibi birçok sektöre girdi sağlamaktadır. Bir başka deyişle petrokimya sektörü diğer sektörlere girdi sağlayan lokomotif bir sektördür.  

İNCELE
İnşaat

İnşaat

Günümüz Dünyasında İnşaat sektörünün konumu tartışmasız en üst seviyelerdedir . Sektörün bu kadar büyük ve hızlı gelişmesinin en büyük etkeni teknolojik ürün ve makinaların sektördeki aktif payıdır. Dorus Dış Ticaret olarak inşaat ve depo makinalari sektörlerinde Forklift ve is makinalari, Led lambalari,ve beton kalip uretim makinalari tedarikini yapmakta olup, bu sektorlerde cok saglam bir yer edinmeye odakli ve istekliyiz.

İNCELE

Hazır Web Sitesi Hazır Web Siteleri