Demiryolu   
TR EN

Demiryolu sisteminin ilkel bir yöntem mi yoksa geleceğin ulaşım yöntemi mi olduğu hep tartışılageldi. Sanayileşmenin ilk adımında insanlığın yardımcısı olan raylar, onu ileriye taşıyacak olan sistem aynı zamanda.

Gerek maliyeti, gerek güvenilirliği, gerek kapasitesi olarak insanoğlu için en doğru ulaşım yolu demiryolu.Tren Rayı  insanlığı teknolojinin elverdiği ölçüde ileri götürmeye aday.

Elbette uzay yolculuğunu tren rayları üzerinde yapamayız. Fakat uzay yolculuğu yapmamız için gerekli uzay mekiklerini, tren yolları üzerinde taşıyarak hazır ediyoruz. Aslında şu an farkında olsak da olmasak da raylı sistem hayatımızın her alanına etki ediyor. Birbirine entegre edilmiş ulaşım şekilleri ile raylı sistem, lojistik sektörünün kalbinde bulunuyor.

Tam da bu yüzden, Dorus dış ticaret olarak, Amerika,Avrupa ve Rusyadaki üretici partnerlerimizden en ileri teknolojilerle donatilmis lokomotif ve vagon tamir ekipmanlari, Vagon yavaslaticilar, ustun kalite vinç ve demiryolu raylari, lokomotifler, vs gibi bircok ürün ve ekipmanin satisini ve satış sonrası hizmetini yapmaktayız.

Petrokimya

Petrokimya

Petrokimya Sanayi, petrol rafineri ürünleri ve doğal gazdan başlayarak plastik, lastik ve elyaf hammaddeleri ve diğer organik ara mallar üreten bir sanayi dalıdır. Ambalaj elektronik otomotiv inşaat tekstil ve tarım gibi birçok sektöre girdi sağlamaktadır. Bir başka deyişle petrokimya sektörü diğer sektörlere girdi sağlayan lokomotif bir sektördür.  

İNCELE
Gıda

Gıda

Tam otomatik gıda fabrikaları hala hayal gibi görünmekte fakat gelecekteki üretim süreçlerinde kullanılacak olan birçok unsur günümüzde gıda sektöründe zaten kullanılmakta. Bazı ülkeler, gıda sektörlerini daha da geliştirmek adına şimdiden dördüncü sanayi devrimi alanında büyük yatırımlar yapmaktadırlar.

İNCELE
Demiryolu

Demiryolu

Demiryolu sisteminin ilkel bir yöntem mi yoksa geleceğin ulaşım yöntemi mi olduğu hep tartışılageldi. Sanayileşmenin ilk adımında insanlığın yardımcısı olan raylar, onu ileriye taşıyacak olan sistem aynı zamanda. Gerek maliyeti, gerek güvenilirliği, gerek kapasitesi olarak insanoğlu için en doğru ulaşım yolu demiryolu.Tren Rayı  insanlığı teknolojinin elverdiği ölçüde ileri götürmeye aday.

İNCELE

Hazır Web Sitesi Hazır Web Siteleri